Zakład kamieniarski Stanisława Guzika Smardzowice – Kraków

Zakład Kamieniarski Stanisława Guzika to przedsiębiorstwo, które zostało założone w 1987 roku, aby świadczyć profesjonalne usługi kamieniarskie. Specjalizujemy się w produkcji następujących wyrobów z kamienia naturalnego:

  • nagrobki,
  • schody,
  • blaty kuchenne,
  • blaty łazienkowe.

Nasz zakład kamieniarski mieści się w Smardzowicach koło Krakowa. Przygotowujemy nasze wyroby z granitu i marmuru. Atutem firmy jest zespół doświadczonych kamieniarzy, którzy podołają każdemu zleceniu.

Produkcja nagrobków i grobowców – czym się zajmujemy?

Jesteśmy cenionymi specjalistami w zakresie obróbki kamieni naturalnych, w tym wyrobu nagrobków i grobowców. W naszej pracy wykorzystujemy starannie wyselekcjonowany kamień, importowany z zagranicy. Przy produkcji pomników opieramy się na sprawdzonych metodach obróbki kamienia oraz własnym doświadczeniu. Dzięki temu możemy wykonywać zarówno standardowe pomniki, jak i te odpowiadające indywidualnym życzeniom i pomysłom Klientów.

Produkcja elementów wykończenia wnętrz

Poza nagrobkami wytwarzamy również elementy wykończenia wnętrz, wykonane z najwyższej jakości kamienia naturalnego. Są to m.in. schody, parapety, blaty kuchenne i blaty łazienkowe. Wykonujemy je na zamówienie Klientów, w naszym asortymencie są wyroby o różnych wzorach, kolorach i rozmiarach. Parapety i blaty granitowe wytwarzane w naszym zakładzie kamieniarskim mogą być uznawane za synonim kunsztu, precyzji i elegancji. Nawet najbardziej wymagający Klienci chwalą wysoką jakość wykonania naszych wyrobów.

Profesjonalny montaż i doradztwo

Jesteśmy profesjonalistami z wieloletnim doświadczeniem, a nasz obszar działania to Kraków oraz okolice. Działamy kompleksowo – poza usługami kamieniarskimi świadczymy także fachowe usługi doradcze, które pomagają wybrać naszym Klientom produkt dostosowany do ich wymagań i możliwości finansowych.

Dodatkowo, naszym Klientom zapewniamy fachowy montaż wszystkich zakupionych w naszym zakładzie produktów.

nagrobek

Zapytanie ofertowe

Masz pytania, chcesz uzyskać pomoc, poradę, podjąć współpracę a może zamówić jedną z usług? Kliknij w przycisk obok aby zobaczyć nasze dane kontaktowe i napisz do nas. Postaramy się odpowiedzieć jak najszybciej.