Zakład kamieniarski Stanisława Guzika: Kraków

Zakład Kamieniarski Stanisława Guzika to przedsiębiorstwo, które zostało założone w 1987 roku, aby świadczyć profesjonalne usługi kamieniarskie. Wieloletnie doświadczenie, nowoczesny sprzęt, a także wykwalifikowana kadra pracowników, umożliwiają nam produkcję najwyższej jakości wyrobów z kamienia, takich jak:

  • nagrobki,
  • schody,
  • blaty kuchenne
  • blaty łazienkowe.

Nasz zakład kamieniarski mieści się w Smardzowicach koło Krakowa. Przygotowujemy nasze wyroby z najwyższej jakości kamienia naturalnego, takiego jak granit i marmur.

Na przestrzeni lat pracy w zakresie obróbki kamieni naturalnych, wyspecjalizowaliśmy się w produkcji nagrobków oraz grobowców. Wytwarzamy produkty związane z pochówkiem z najwyższej jakości kamieni, które importowane są z całego świata. Produkujemy pomniki w oparciu o sprawdzone metody obróbki oraz własne doświadczenie, dzięki czemu jesteśmy w stanie zaproponować zarówno standardowe wzory, jak i przygotować pomnik według pomysłu klienta.

Poza wytwarzaniem nagrobków, zajmujemy się także produkcją elementów wyposażenia wnętrz. Mamy do zaoferowania wysokiej jakości parapety, blaty kuchenne i blaty łazienkowe, które tworzymy zgodnie z zapotrzebowaniem naszych klientów, a więc w określonych wzorach, kolorach, a także rozmiarach. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, parapety i blaty granitowe wytwarzane w naszym zakładzie, to produkty o najwyższej jakości, które zadowolą nawet najbardziej wymagających klientów.

Jesteśmy profesjonalistami z wieloletnim doświadczeniem, a nasz obszar działania, to Kraków oraz okolice. Dostarczamy naszym klientom usługę kompletną – poza usługami kamieniarskimi świadczymy także fachowe usługi doradcze, które pomagają wybrać naszym klientom produkt dostosowany do ich wymagań i możliwości finansowych. Dodatkowo, naszym klientom zapewniamy fachowy montaż wszystkich zakupionych w naszym zakładzie produktów.

nagrobek

Zapytanie ofertowe

Masz pytania, chcesz uzyskać pomoc, poradę, podjąć współpracę a może zamówić jedną z usług? Kliknij w przycisk obok aby zobaczyć nasze dane kontaktowe i napisz do nas. Postaramy się odpowiedzieć jak najszybciej.