Co oferujemy?

Usługi kamieniarskie to nie tylko nasza praca, ale także pasja, a do wykonywanych zleceń zawsze podchodzimy z entuzjazmem. W branży jesteśmy obecni od wielu lat, podejmowaliśmy się różnych zadań, dzięki czemu w pakiecie oferujemy Państwu nie tylko realizację zlecenia, ale też fachowe doradztwo wykwalifikowanych i doświadczonych kamieniarzy. Nasze zaangażowanie w wykonywaną pracę to gwarancja najwyższej jakości wykończenia wyrobu i dopracowania każdego detalu – a tym samym Państwa satysfakcji. Jesteśmy przekonani, że nasze usługi kamieniarskie, świadczone zgodnie z najlepszą tradycją polskiego kamieniarstwa, zadowolą nawet najbardziej wymagających Klientów.

Wykonawstwo

Zdajemy sobie sprawę z tego, że przed kamieniarzem stoi często bardzo odpowiedzialne zadanie. Oprócz tego, że produkujemy blaty łazienkowe i blaty kuchenne, zajmujemy się także wykonawstwem nagrobków, grobowców oraz tablic nagrobkowych. Doradzamy przy wybieraniu odpowiedniego nagrobka, pomagamy przygotować projekt tablic nagrobkowych zgodnie z wymaganiami Klienta oraz realizujemy inne usługi. Państwa pomysł i nasze doświadczenie z zakresu kamieniarstwa z pewnością zaowocują realizacją, z której będziecie zadowoleni.

Oferujemy współpracę z solidnymi i uważnymi kamieniarzami, którzy potrafią słuchać Klientów. Jesteśmy przekonani, że będą Państwo zadowoleni z wykonanej przez nas pracy.

Zapytanie ofertowe

Masz pytania, chcesz uzyskać pomoc, poradę, podjąć współpracę a może zamówić jedną z usług? Kliknij w przycisk obok aby zobaczyć nasze dane kontaktowe i napisz do nas. Postaramy się odpowiedzieć jak najszybciej.